Grad medali w Mistrzostwach Polski PFKS

W organizowanych przez nasz Klub 8 maja 2021 w Nakle Śląskim Otwartych Mistrzostwach Polski PFKS Karate Shinkyokushinkai zawodniczki i zawodnicy TKS-u wywalczyli 2 złote, 3 srebrne i 8 brązowych medali!. Dodatkowo Sandra Nowak, Marek Wolny i Patryk Kostrzewa wywalczyli kwalifikację do czerwcowych Mistrzostw Europy w Tbilisi. W klasyfikacji drużynowej seniorów nasz Klub zajął 2 miejsce. W turnieju uczestniczyło ponad 250 zawodników kilkudziesięciu klubów z całej Polski. Serdecznie dziękujemy Gminie Tarnowskie Góry i Starostwu Powiatowemu w Tarnowskich Górach za dotacje umożliwiające organizację Mistrzostw oraz wszystkim osobom zaangażowanym w ich organizację  - zawodnikom, sędziom oraz niewidocznym za kulisami członkom obsługi technicznej, bez których te zawody nie mogłyby się odbyć.
Wyniki zawodników TKS-u:

Kumite:
Sandra Nowak 1. miejsce kat. kobiet -60kg, tytuł Najlepszej zawodniczki oraz kwalifikacja do Mistrzostw Europy
Marek Wolny 1. miejsce kat. mężczyzn -95kg, kwalifikacja do Mistrzostw Europy
Carmen Pozimski 2. miejsce kat. kadetek -55kg
Patrycja Tarasiewicz 2. miejsce kat. juniorek -65kg
Mateusz Mrachacz 2. miejsce kat. juniorów +80kg
Martyna Łukasik 3. miejsce kat. kobiet - 50kg
Damian Jaśkiewicz 3. miejsce kat. mężczyzn -75kg
Patryk Kostrzewa 3. miejsce kat. mężczyzn -85kg
Kamil Kowol 3. miejsce kat. mężczyzn -65kg
Dróżdż Xavery 3. miejsce kat. kadetów -50kg
Kwaśny Igor 3. miejsce kat. kadetów -60kg
Opolka Michał 3. miejsce kat. kadetów -55kg
Tomala Wiktoria 3. miejsce kat. kadetek +65kg
Kata:
Wioleta Wilczak, Rafał Mnich, Kamil Kowol 2. Miejsce w kat. TEAM KATA
Kamil Kowol 3. miejsce w kat. kata mężczyzn
Pozostałym zawodnikom naszego Klubu tj.: Martynie Wlazłowskiej, Krzysztofowi Wolnemu, Maksymilianowi Dąbrowskiemu, Primozowi Daniszowi oraz Natalii Terleckiej po dobrych walkach nie udało się dostać do strefy medalowej.


Dołącz do nas

Kontakt

TKS "Karate"
ul. Obwodnica 8/2.27
42-600 Tarnowskie Góry
Rachunek bankowy:
44 1050 1386 1000 0022 9095 3955

+48 500 066 682


TKS Karate Tarnowskie Góry. All rights Reserved.