Informacja shihan B.Lubosa o treningach, egzaminach i obozie letnim.

OSU!
W związku z pandemią koronowirusa treningi wszystkich grup w naszym klubie zostały zawieszone. Zawieszenie obowiązuje na razie do 29 marca. Przed upływem tego terminu poinformujemy o ewentualnym przedłużeniu tego okresu. Na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda następująco:
Treningi:  próbujemy zorganizować treningi dla poszczególnych grup w formie telekonferencji - więcej informacji wkrótce przekażą instruktorzy. Prosimy wszystkich ćwiczących o codzienny trening kihon, ido geiko i kata oraz w miarę możliwości o ruch na świeżym powietrzu. Postaramy się nadrobić wszystkie treningi, które przepadły w związku z zaistniałą sytuacją. 
Egzaminy:  egzamin zaplanowany na marzec tego roku został odwołany. Egzamin, który jest zaplanowany w czerwcu powinien odbyć się normalnie. 
Obóz: Na dzień dzisiejszy obóz wydaje się nie być zagrożony jednak bardzo trudno dzisiaj zapewnić to w 100% dlatego prosimy o zgłaszanie się na obóz poprzez przesyłanie deklaracji drogą mailową lub sms ze zgłoszeniem do instruktorów oraz o powstrzymanie się z wpłatą zaliczkiZaliczki już wpłacone zostaną zwrócone jeżeli byłby problem z organizacją obozu. Oczywiście jeżeli ktoś chce wpłacać ratalnie, może to robić w dalszym ciągu. 

W tej wyjątkowej sytuacji życzę wszystkim przede wszystkim zdrowia. Mam nadzieję, że już w niedługim czasie spotkamy się ponownie na treningach w naszym Klubie.

OSU,
Shihan Bogdan Lubos

Dołącz do nas

Kontakt

TKS "Karate"
ul. Obwodnica 8/2.27
42-600 Tarnowskie Góry
Rachunek bankowy:
44 1050 1386 1000 0022 9095 3955

+48 500 066 682


TKS Karate Tarnowskie Góry. All rights Reserved.