Kolejny znakomity start zanotowali nasi zawodnicy! Tym razem przywożą dwa złote, srebrny i brązowy medal oraz srebro drużynowe z Pucharu Polski, który odbył się w Ciechanowie 10 grudnia 2016. Złote krążki wywalczyli ..... /wyniki

Dobrosława Habraszka w kategorii do 65 kg (powrót na maty po dłuższej przerwie) i Marek Wolny w kategorii do 90 kg. Wicemistrzem Pucharu Polski został Rafał Zając w kategorii powyżej 90 kg, a z brązowym medalem wraca Sandra Nowak, W Klasyfikacji drużynowej TKS "Karate" zajął drugie miejsce rozdzielając dwa kluby z Wrocławia. Nasi juniorzy Rafał Balbierz i Jakub Rogoziński odpadli po wyrównanych pojedynkach w eliminacjach. W Pucharze Polski nie wystartowała Marta Lubos, która odpoczywa po wyczerpującym sezonie, a w Ciechanowie pełniła rolę sekundanta. W zawodach wystartowało ponad 300 zawodników z około 70 klubów.