LP Nazwisko i imię ur. stopień egzamin
1 Szołtysik Kamil 1998 4 kyu 2017
2 Bałda Jakub 2000 4 kyu 2017
3 Balbierz Rafał 2000 4 kyu 2016
4 Mościński Mateusz 1991 4 kyu 2015
5 Staniecki Marek 1999 4 kyu 2015
6 Balbierz Aleksandra 1997 4 kyu 2014
7 Szołtysik Edyta 1989 4 kyu 2013
8 Jancz Mateusz 1996 4 kyu 2012
9 Michalik Janusz 1984 4 kyu 2011
10 Aplik Adam 1971 4 kyu 2010
11 Stolarczyk Michał 1993 4 kyu 2010
12 Żurek Mateusz 1990 4 kyu 2009
13 Walusiak Łukasz 1987 4 kyu 2009
14 Tomczyk Bartek 1991 4 kyu 2009
15 Gnot Andrzej 1982 4 kyu 2008
16 Kuder Piotr 1988 4 kyu 2008
17 Skrabania Jerzy 1967 4 kyu 2008
18 Reimer Agata 1989 4 kyu 2007
19 Barczyk Anna 1989 4 kyu 2007
20 Węgrzyn Konrad 1986 4 kyu 2006
21 Pasternak Adam 1986 4 kyu 2004
22 Garczyński Dariusz 1972 4 kyu 2004
23 Polak Igor 1962 4 kyu 2004
24 Stochmal Adrian 1986 4 kyu 2003
25 Lubos Błażej 1984 4 kyu 2003
26 Ziaja Anna 1987 4 kyu 2003
27 Paszko Przemysław 1972 4 kyu 2003
28 Pluciński Konrad 1986 4 kyu 2002
29 Dyner Marcin 1983 4 kyu 2001
30 Kubica Mateusz 1984 4 kyu 2001
31 Ptok Michał 1988 4 kyu 2001
32 Dyga Adam 1980 4 kyu 2000
33 Grzebiela Karolina 1983 4 kyu 1999
34 Waligóra Monika 1983 4 kyu 1999
35 Wyrwa Marcin 1980 4 kyu 1999
36 Bielecki Przemysław 1983 4 kyu 1998
37 Kowalski Tomasz 1982 4 kyu 1998
38 Kozub Adam 1981 4 kyu 1998
39 Nadziak Jarosław 1980 4 kyu 1998
40 Prauzner Szymon 1984 4 kyu 1998
41 Rensz Agnieszka 1984 4 kyu 1998
42 Stochmal Roland 1982 4 kyu 1998
43 Sukmanowski Mariusz 1977 4 kyu 1998
44 Chycki Jakub 1984 4 kyu 1997
45 Dyszy Anna 1982 4 kyu 1997
46 Hamela Kazimierz 1973 4 kyu 1997
47 Wiechowski Jacek 1985 4 kyu 1997
48 Wiendlocha Tomasz 1976 4 kyu 1997
49 Bajer Jan 1979 4 kyu 1996
50 Gawroński Jan 1980 4 kyu 1996
51 Gołąb Agata 1980 4 kyu 1996
52 Jobda Adrian 1980 4 kyu 1996
53 Orłowski Kazimierz 1980 4 kyu 1996
54 Październiok Agnieszka 1979 4 kyu 1996
55 Popek Mariusz 1978 4 kyu 1996
56 Rokita Sebastian 1981 4 kyu 1996
57 Sufa Dagmara 1984 4 kyu 1996
58 Zawadzki Tomasz 1975 4 kyu 1996
59 Gruszka Michał 1975 4 kyu 1994
60 Ogerman Marek 1974 4 kyu 1994
61 Pałasz Katarzyna 1977 4 kyu 1994
62 Pfaf Janusz 1971 4 kyu 1994
63 Ścisłowska Agata 1978 4 kyu 1994
64 Kowalska Sylwia 1976 4 kyu 1992
65 Lapok Adam 1973 4 kyu 1992
66 Matejko Tomasz 1973 4 kyu 1992
67 Nowak Wojciech 1973 4 kyu 1992
68 Gazurek Tomasz 1972 4 kyu 1991
69 Perchał Joanna 1974 4 kyu 1991
70 Pieczka Tomasz 1974 4 kyu 1991
71 Rybus Ireneusz 1973 4 kyu 1991
72 Watoła Marcin 1974 4 kyu 1991
73 Haraziński Janusz 1971 4 kyu 1990
74 Krypczyk Marcin 1970 4 kyu 1990
75 Odoj Piotr 1972 4 kyu 1990
76 Szleper Mirosław 1972 4 kyu 1990
77 Wilk Mariusz 1971 4 kyu 1990
78 Krupa Damian 1969 4 kyu 1989
79 Janosz Marian 1959 4 kyu 1987
80 Pawelak Franciszek 1961 4 kyu 1987
81 Babik Andrzej 1960 4 kyu 1985
82 Dziuk Zbigniew 1966 4 kyu 1985
83 Groborz Piotr 1965 4 kyu 1985
84 Mikos Jan 1962 4 kyu 1985
85 Urbańczyk Marek 1963 4 kyu 1985
86 Gryboś Marek 1964 4 kyu 1984
87 Stachańczyk Damian 1964 4 kyu 1984
88 Gajowski Marian 1963 4 kyu 1983

Treningi 2017/2018

Zapraszamy dzieci młodzież i dorosłych na treningi na halę sportową w Tarnowskich Górach (przy obwodnicy obok Aquaparku)...

Więcej...