Siedmiu zawodników TKS-u w reprezentacji na Mistrzostwa Europy!

W Kobyłce k. Radzymina odbyły się Mistrzostwa Polski Shinkyokushin będące jednocześnie Turniejem Kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy, które odbędą się we Wrocławiu 11 i 12 maja 2018. Zawodnicy TKS-u wywalczyli w Kobyłce 5 medali i uzyskali łącznie 7 kwalifikacji do reprezentacji Polski!

Złoty medal w kategorii do 80 kg juniorów wywalczył Marek Szorek. Srebrne krążki wywalczyli seniorzy: Dobrosława Habraszka (-65 kg) i Rafał Zając (+95 kg), a z brązowymi medalami wracają Sandra Nowak (-55 kg seniorek) i Rafał Balbierz (-65 kg juniorów). Poza wymienionymi, do reprezentacji Polski na podstawie rankingu zakwalifikowali się Marta Lubos (-60 kg seniorek) i Marek Wolny (-85 kg seniorów). Nie powiodło się Arturowi Dymarczykowi (-85 kg seniorów) i Łukaszowi Baronowi (-75 kg seniorów), którzy zajęli czwarte miejsca i są zawodnikami rezerwowymi.